КМДА Київська міська державна адміністрація


26 вересня 2020

Віталій Кличко: «Кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, у комунальних медзакладах столиці тести роблять безкоштовно»

Кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, у лабораторіях комунальних медзакладів столиці тести роблять безкоштовно. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Сьогодні кожному пацієнту, який має симптоми захворювання на коронавірус, і має направлення від сімейного лікаря, тести в комунальних медзакладах столиці роблять безкоштовно», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що всі столичні лікарні, які приймають хворих на коронавірус, забезпечені необхідними ліками та захисними засобами.

Мер також зазначив, що в Києві сьогодні самий високий показник тестування в Україні – понад 250 тестів на 100 тисяч населення.

Віталій Кличко підкреслив, що місто заздалегідь підготувалося до можливих варіантів розвитку ситуації з розповсюдженням вірусу.

«У Києві в лікарнях сьогодні перебувають більше тисячі хворих на коронавірус. Місто підготувало понад 2 тисячі ліжок для прийому таких хворих. Якщо буде потреба, ми готові розгорнути до 11 тисяч ліжок в медзакладах нашого міста», –заявив Віталій Кличко.


 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.