Головна  →  Новини  →  11 квітня 2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території в районі вулиць Великої Васильківської, Академіка Філатова, Анрі Барбюса, Тверської та бульвару Дружби Народів
у Печерському районі м. Києва»

1)    повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території в районі вулиць Великої Васильківської, Академіка Філатова, Анрі Барбюса, Тверської та бульвару Дружби Народів у Печерському районі м. Києва.

Територія площею 40,50 га, на яку розробляється детальний план, знаходиться у Печерському адміністративному районі Центральної планувальної зони м. Києва і має такі межі:

•   з північного заходу  - вул. Єжи Гедройця (кол. Тверська);

•   з північного сходу – вул. Василя Тютюнника (кол. А. Барбюса) та Академіка Філатова

•   з південного сходу – бульв. Дружби Народів;

•   із південного заходу – вул. Велика Васильківська (кол. Червоноармійська).

Основна мета проекту:

•   реалізація стратегії Генерального плану міста щодо ефективного використання деградованих територій промислових підприємств, що припинили або перепрофілювали свою діяльність, створення багатофункціональних планувальних утворень із забезпеченням територіально-просторового об’єднання місць проживання і прикладання праці за принципом: «житло-робота-навчання-дозвілля», кварталу сучасного житла з об’єктами обслуговування та громадським центром районного рівня з об’єктами загальноміського значення, які повинні відповідати нинішнім тенденціям вітчизняного і світового містобудування, мати високу інвестиційну привабливість;

•   поліпшення екологічної ситуації;

•   створення комфортних умов для проживання мешканців – забезпечення нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, нормативним рівнем озеленення, забезпечення можливості працевлаштування за різними видами економічної діяльності поруч з житлом, зменшення інтенсивності щоденних транспортних поїздок та поліпшення екологічної ситуації;

•   формування повноцінного високоякісного життєвого середовища.

Концепцією проекту передбачається формування нової комплексної забудови, більш комфортної для проживання людини, створення благоустроєного внутрішньоквартального середовища.

Житлову забудову пропонується здійснювати секційними будинками висотою від 9 до 24 поверхів, окремі односекційні будинки - 30-31 поверхові.

Всі запроектовані будинки мають  підземні паркінги. Таке планувальне рішення  забезпечує створення прибудинкових безпечних зон.

На прибудинкових територіях передбачається розміщення гостьових автостоянок, дитячих майданчиків, зон відпочинку дорослого населення, спортивних майданчиків, господарських зон. Квартали обмежені місцевими проїздами та пішохідними алеями. Вздовж проїздів та пішохідних алей формуються зони озеленення.

Пішохідні зв'язки вздовж територій кварталів проходять до основних об'єктів тяжіння – зупинок пасажирського транспорту, дитячих дошкільних закладів, загальноосвітньої середньої школи, громадського центру районного значення з об'єктами загальноміського значення.

За проектними рішеннями, приміщення громадського призначення формуються вбудованими в перші поверхи житлових будинків, або вбудовано-прибудовані. В них розміщуються заклади повсякденного обслуговування: аптеки, магазини, кафе, підприємствами зв’язку, побутового обслуговування, офісні приміщення, торгівельні заклади, спортивні зали, амбулаторії з кабінети сімейного лікаря.

 В проектних рішеннях пропонується розміщення нового закладу загальної середньої освіти місткістю 990 місць. В складі закладу запропоновано формування спортивного ядра з площинними спорудами для мікрорайонного обслуговування.

Щодо дошкільних закладів освіти, то проектними рішеннями ДПТ заплановано реконструкцію існуючого дитсадку №325 по бул. Дружби  Народів, 7А зі створенням додаткових учнівських місць, а також будівництво в складі нової житлово-громадської забудови вбудованого та вбудовано-прибудованого закладів дошкільної освіти місткістю на 80 місць кожен, та двох вбудованих дошкільних закладів на 45 місць кожен. Крім зазначених показників планується створення приміщень для гуртків дитячої та юнацької творчості та розвитку, клубні заклади, центри культури і дозвілля тощо загальною площею близько 1600 м.кв.

 Планується збільшення показників об’єктів та закладів обслуговування мікрорайонного та районного значення в складі яких збільшення торгівельних площ магазинів до 10886,6 м.кв., спортивних залів загального користування до 14388 м.кв. приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять до 230 м.кв., підприємств громадського харчування до 1299 місць, установ побутового обслуговування - 177 робочих місць. Показники кількості відвідувань закладів медичного обслуговування планується збільшити до 300 відвідувань за зміну за рахунок створення 3-х додаткових медичних закладів - кабінетів сімейного лікаря (до 100 відвідувань за зміну кожний).

Реалізація рішень проекту детального плану території сприятиме поліпшенню екологічної ситуації, підвищенню якості життя населення і міста в цілому та спрямована на підвищення показників зайнятості населення, збільшення надходжень до міського і районного бюджету за рахунок ефективного використання ділянок непрацюючих підприємств та довгобудів, поліпшення транспортної ситуації завдяки формуванню комплексного багатофункціонального району.

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Київська міська рада

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з 10-го квітня 2019 року і триває
до 10-го травня 2019 року

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання відбудуться 03.05.2019 о 10:00 в залі архітектурно-містобудівної ради Департаменту містобудування та архітектури за адресою вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001 (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Ознайомитись з проектом детального плану території в районі вулиць Великої Васильківської, Академіка Філатова, Анрі Барбюса, Тверської та бульвару Дружби Народів у Печерському районі м. Києва та розділом
«Охорона  навколишнього природного середовища», який розробляється
у  складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом
про стратегічну екологічну оцінку, можна в Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 3-й поверх, каб. 307 щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті  www.kga.gov.ua та www.kievgenplan.grad.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:
вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001,

Електронна адреса:  info@kga.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 10.04.2019 по 10.05.2019.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 3 поверх, каб. 307

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Ukraine-NATO

медсестринство 2020 укр. 

  acemedin

Картинки по запросу