Головна  →  Новини  →  12 грудня 2018

Віталій Кличко: «Створення системи громадського здоров’я у Києві є одним із наших пріоритетів» (+відео)

undefined

Створення системи громадського здоров’я у Києві є одним із пріоритетів для міської влади на 2019-2020 роки. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час презентації стратегії побудови нової системи громадського здоров’я у Києві. Учасниками заходу стали представники Міністерства охорони здоров’я України та проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

За словами мера, першим кроком у побудові нової системи громадського здоров’я у Києві стало створення Київського міського Центру Громадського здоров’я.

«Сьогодні новий Центр перебуває на етапі формування. У наступному році він об’єднає майже 500 фахівців галузі, які працюватимуть над програмами зміцнення та збереження здоров’я киян. Також до його роботи приєднаються 7 нових підрозділів», – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що Центр громадського здоров’я сприяє подоланню найпоширеніших інфекційних хвороб у місті. Веде активну роботу із попередження можливих спалахів хвороб та пропагує здоровий спосіб життя.

«Підприємство формується на основі найкращого міжнародного досвіду – за зразком європейських і американських центрів контролю та профілактики захворюваності», – зазначив мер столиці.

Поняття громадського здоров’я – новий підхід у системі збереження здоров’я киян, тому міжнародні партнери активно допомагають столиці своїм досвідом.

«Київ – лідер консолідації зусиль місцевої влади у створенні цієї системи, що означає для міжнародних партнерів справжню турботу місцевої влади про здоров’я киян. Разом міська влада, громадський сектор та міжнародні партнери за координації Київського центру громадського здоров’я зможуть зробити значні кроки у створенні нових можливостей для підтримки та зміцнення здоров’я кожного киянина» –- заявила керівник проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Ната Аваліані.

За словами мера столиці, міський центр громадського здоров’я вже провів понад 70 просвітницьких заходів та акцій щодо важливості і можливостей поліпшення здоров’я громади.

Він також наголосив, що галузь охорони здоров’я є однією з пріоритетних для столичної влади. У 2018 році на цю сферу спрямували 9,1 млрд грн із міського бюджету.

«Це дозволило істотно оновити оснащення медичних установ столиці. А значить – підвищити рівень надання послуг, зберегти тисячам киян здоров’я та навіть життя. Минулого року ми капітально ремонтували відділення у лікарнях міста, оновили 2 пологових будинки. 627 мільйонів гривень спрямували на закупівлю вкрай необхідних КТ/МРТ апаратів. Придбали 24 автомобілі швидкої медичної допомоги для потреб Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф столиці. Поступово ми робимо все, щоб медична галузь столиці розвивалася, надавала якісні послуги киянам, а медики -працювали в гідних умовах», – підкреслив мер Києва.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=kEPPlkYPKAI

Перейти до спискуВерсiя для друку

Ukraine-NATO

громадський бюджет

 

 acemedin