Головна  →  Новини  →  3 квітня 2018

Понад 300 лікарів пройшли навчання у Тренінгових центрах при пологових будинках – Микола Поворозник

Понад 300 лікарів пройшли навчання у Тренінгових центрах, створених на базі столичних пологових будинків. Про це в інтерв’ю Інформаційному агентству «УНІАН» розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Тренінгові центри створені на базі трьох столичних пологових будинків: Перинатального центру м. Києва, Київського міського пологового будинку № 2 та №5. Найкращі фахівці цих медзакладів діляться своїми знаннями та досвідом у наданні медичної допомоги вагітним, породіллям та, власне, новонародженим. На тренінги запрошують лікарів первинної ланки (лікарів загальної практики сімейної медицини, педіатрів, терапевтів), неонатологів та акушер-гінекологів. Для лікарів загальної практики сімейної медицини організовано тренінги з теми: «Основи надання акушерсько-гінекологічної допомоги». Знання, здобуті під час тренінгу, допоможуть лікарям освоїти особливості надання медичної допомоги вагітним під час виношування дитини та, у разі необхідності, під час пологів. Лікарі-неонатологи під час тренінгу «Первинна реанімація новонароджених» удосконалять свої вміння використання реанімаційного мішка та маски, непрямого масажу серця, інтубації трахеї та у роботі з відповідним медичним обладнанням», – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що крім того, фахівці розповідають про особливості догляду за здоровою новонародженою дитиною: медичний огляд, рутинні медичні втручання, догляд за пуповиною, питання вакцинації новонароджених, скринінгових обстежень, грудного вигодовування та оцінка загрозливих станів у новонароджених. Лікарі-гінекологи поглиблюють свої знання з основ медицини плоду.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Ukraine-NATO

громадський бюджет

 

 acemedin