КМДА Київська міська державна адміністрація


22 лютого 2018

У 34 столичних школах відновлено освітній процес – Микола Поворозник

У 34 столичних школах відновлено освітній процес: у 32-х школах повністю і у 2-х – покласово. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Наразі призупинено навчальний процес у 173 школах повністю та у 36 – покласово. Найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається у Шевченківському (закрито 31 школу) та Оболонському (закрито 22 школи повністю та 2 покласово) районах. Найменша кількість шкіл, де призупинено навчальний процес, у Дніпровському районі (закрито 8 шкіл повністю та 10 покласово)», – розповів Микола Поворозник.

Він зауважив, що від початку тижня помітна позитивна динаміка відновлення освітнього процесу у навчальних закладах столиці.

«Станом на понеділок навчальний процес було призупинено у 205 школах повністю та у 28 – покласово. Упевнений, що при дотриманні рекомендацій медиків щодо лікування та забезпеченні відповідних санітарних умов під час епідемічного сезону, пік захворюваності буде пройдено, і всі навчальні заклади повернуться до роботи у звичному режимі», – зазначив Микола Поворозник.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.