Головна  →  Новини  →  18 грудня 2017

1530 киян пройшли обстеження у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» – Микола Поворозник

Від початку роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі», що стартував 6 листопада 2017 року у Подільському районі столиці, медичні працівники мобільних бригад обстежили 1530 осіб. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Із початку роботи проекту серед 1530 осіб, які виміряли артеріальний тиск, у 280 виявлено патологію, при визначенні індексу маси тіла – у 225 з 1530, при визначенні рівня цукру у крові – у 159 з 630, при визначенні рівня холестерину в крові – у 76 з 384. Окрім того, серед 405 мешканців, які перевірились на ВІЛ/СНІД, інфікованих не виявлено. Усім обстеженим, у яких знайдено відхилення від норми, надано рекомендації щодо здорового способу життя, харчування тощо. Пацієнтів, у яких показники вмісту холестерину та цукру у крові вище норми, спрямовано до медичних фахівців закладів охорони здоров’я за місцем реєстрації чи проживання», – наголошує заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Крім того, за його словами, до 185 осіб здійснено виїзди мультидисциплінарних мобільних бригад, до яких входять медичні та соціальні працівники.

Нагадаємо, у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» кияни мають можливість безкоштовно пройти медичні обстеження, експрес-тестування на неінфекційні захворювання, що проводиться мобільними бригадами медичних працівників, та отримати первинні консультації щодо стану свого здоров’я.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Ukraine-NATO

громадський бюджет

 

 acemedin