Головна  →  Новини  →  4 грудня 2017

Від початку роботи проекту «Лікар у Вашому домі» обстежено 1172 особи

Від початку роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі», що стартував 6 листопада 2017 року у Подільському районі столиці, медичні працівники мобільних бригад обстежили 1172 осіб.

У рамках проекту мешканці столиці мають можливість абсолютно безкоштовно пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, що проводиться мобільними бригадами медичних працівників, та отримати первинні консультації щодо стану свого здоров’я. Так, серед 1172 осіб, які виміряли артеріальний тиск, у 210 виявлено патологію, а у 168 осіб – патологію при визначенні індексу маси тіла. У 136 осіб (із 501 обстеженого) виявлено відхилення при визначенні рівня цукру в крові, а серед 384 осіб, які пройшли процедуру, визначення рівня холестерину в крові – 76 особа має відхилення від норми. У 371 особи, яка за власним бажанням пройшли тест на ВІЛ/СНІД, результати негативні.

Окрім того, мультидисциплінарні мобільні бригади відвідали 133 особи, до складу яких входять соціальні та медичні працівники.

Усім обстеженим, у кого виявлено відхилення від норми, медичні працівники надали рекомендації щодо здорового способу життя, харчування тощо. Пацієнтам, у яких показники вмісту холестерину та цукру в крові вищі норми, рекомендовано звернутися до вузьких профільних спеціалістів столичних закладів охорони здоров’я за місцем проживання чи реєстрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 acemedin

  

 

150idey