Головна  →  Фахівцям  →  Охорона праці  →  Щодо проведення семінару з охорони праці

Шановні коллеги!

 Інформуємо Вас, що Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з  Київською міською профспілкою працівників охорони здоров’я до Всесвітнього дня охорони праці, який відмічається 28 квітня, організовує проведення превентивного заходу з охорони праці у вигляді семінару для керівників медичних закладів та відповідальних за охорону праці за участі Головного управління Держпраці у Київський області, Фонду соціального страхування та Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Основні питання, що будуть розглядатись на семінарі стосуються проведення атестації робочих місць, проведення медичних оглядів, попередження нещасних випадків на виробництві та виплати постраждалим, пожежна безпеку в медичних закладах, попередження пожеж, тощо.

Просимо прийняти участь у зазначеному заході керівників закладів охорони здоров’я та працівників відповідальних за охорону праці в закладах.

Зазначений захід відбудеться 17 квітня 2018 року о 14-00  в актовому залі (2-й поверх) Київської міської студентської поліклініки за адресою:

м. Київ, вул. Політехнічна, 25/29.

Версiя для друку

 

 acemedin

  

 

150idey