КМДА Київська міська державна адміністрація


ОБ’ЯВА

Департаментом охорони здоров’я листом від 19.09.2016 № 061-12249/09 до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця були надані випускникам 2017 року місця працевлаштування в заклади охорони здоров’я м. Києва.

 

Вакантні лікарські посади для працевлаштування випускників вищих навчальних закладів 2017 року, які навчалися за державним замовленням та погодились отримати направлення на роботу, а також для тих, які відмовились від отримання направлення на роботу.

 

На сьогодні до Міністерства охорони здоров’я України Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця подано 135 особистих заяв випускників, які виявили бажання отримати направлення на роботу в заклади охорони здоров’я міста Києва на наступні посади:

 

З метою сприяння у працевлаштуванні випускників Київських медичних коледжів 2018 року Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надає інформацію керівників закладів охорони здоров’я м. Києва щодо вакантних посад молодших спеціалістів з медичною освітою Київських медичних коледжів При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.