Головна  →  Громадянам  →  Здоров’я ваших дітей  →  Нове життя  →  Центр отримав сертифікат відповідності стандарту ISO 9001

Центр отримав сертифікат відповідності стандарту ISO 9001

Перинатальний центр Києва відзначає свою першу річницю. Святкова нагода зібрала разом поважних гостей, вдячних батьків, здорових малюків, які саме у стінах Перинатального центру отримали шанс на життя.

Загалом протягом 2012 року у Перинатальному центрі м. Києва відбулося понад 6990 пологів, народилось 7209 дітей, із них – 620 пологів були передчасними. 53 дітей народилися з критично низькою масою тіла, а це 50% від усіх малюків, які народилися з вагою до 1000 грам.

З нагоди першої річниці роботи Перинатального центру установу відвідав голова КМДА Олександр Попов. Під час візиту очільник міськдержадміністрації ознайомився з роботою відділення інтенсивної терапії новонароджених, привітав колектив, поспілкувався з мамами та вручив дітям, які народилися у Центрі протягом року, пам’ятні подарунки.

«За перший рік роботи Перинатальний центр Києва досяг суттєвих результатів. Я щиро дякую колективу – висококваліфікованим лікарям та професійному медичному персоналу, які до того ж дуже ініціативні. Беззаперечним свідченням цього є отримання сертифікату відповідності стандарту ISO 9001. Я переконаний, що подальше впровадження Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» значно підвищить рівень доступності та якості пологової допомоги, її безпечності та знизить материнську і дитячу захворюваність. Саме тому у столиці вже розпочато роботу з відкриття ще двох перинатальних центрів, один з яких запрацює вже цього року», – зазначив Олександр Попов.

Також сьогодні за участю першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової відбулася церемонія вручення сертифікату відповідності стандарту ISO 9001 керівництву Перинатального центру.

«Я переконана, що процес управління надання медичної допомоги є надзвичайно важливою складовою успішної роботи. Адже за відсутності налагоджених управлінських процедур неможливо гарантувати підвищення рівня якості і його підтримку на рівні високого стандарту», – зауважила Ірина Акімова.

Зазначимо, що у грудні 2012 року Перинатальний центр міста Києва успішно пройшов міжнародний сертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам ISO 9001. Аудит проводив провідний сертифікаційний орган Бюро Верітас Сертифікейшн. За результатами аудиту, столичний Перинатальний центр – перший Перинатальний центр в Україні, що отримав високе міжнародне визнання в сфері якості надання медичних послуг

Версiя для друку